Richard Müller

Richard Müller

Pondělí 28. 11., 19.00

Výjimečný koncert výjimečného zpěváka a umělce

RICHARD MÜLLER *

Legenda česko-slovenské hudební scény, vynikající zpěvák s nezapomenutelným hlasem, hudebník, skladatel a textař Richard Müller přijíždí po více než dvou letech se svojí doprovodnou skupinou na turné do České republiky.

Během koncertu jedné z nejpopulárnějších ikon česko-slovenské hudební scény se můžete těšit na nejzásadnější hity tohoto charismatického zpěváka, ale uslyšíte i průřez jeho oceňovaným albem s názvem „Hodina medzi psom a vlkom“, které vyšlo na konci roku 2020. Jeho nejnovějším albem je "Čierna Labuť Biela Vrana", pod které se hudebně podepsal Ondřej Gregor Brzobohatý, texty Petr Uličný a produkce se zhostil Jan P. Muchow.

Richard Müller započal hudební kariéru v polovině 80. let se svojí skupinou Banket, v roce 1992 se vydal na sólovou dráhu. Od té doby natočil 20 alb, na kterých spolupracoval s mnoha zvučnými jmény, jako například Petr Hapka, Michal Horáček, Milan Lasica, Michal Pavlíček nebo již zmíněný Ondřej Gregor Brzobohatý. V Česku a na Slovensku se prodalo celkem více než 1 milion jeho desek. Získal také řadu hudebních ocenění, mezi nimi osmnáct cen Aurel, dvanáct umístění mezi nejlepšími zpěváky v anketě Slávik nebo ceny Grand Prix Rádio.

-----

Zahájení předprodeje 24. 6. 2022

-----

Délka akce: 100 minut
Datum lokální premiéry: 28. listopad 2022

Galerie

Informace o akci a jejím konání