Richard Müller

Richard Müller

Výjimečný koncert výjimečného zpěváka a umělce

RICHARD MÜLLER *

Legenda česko-slovenské hudební scény, vynikající zpěvák s nezapomenutelným hlasem, hudebník, skladatel a textař Richard Müller přijíždí po více než dvou letech se svojí doprovodnou skupinou na turné do České republiky.

Během koncertu jedné z nejpopulárnějších ikon česko-slovenské hudební scény se můžete těšit na nejzásadnější hity tohoto charismatického zpěváka, ale uslyšíte i průřez jeho oceňovaným novinkovým albem s názvem „Hodina medzi psom a vlkom“, které vyšlo na konci roku 2020.

Richard Müller započal hudební kariéru v polovině 80. let se svojí skupinou Banket, v roce 1992 se vydal na sólovou dráhu. Od té doby natočil 20 alb, na kterých spolupracoval s mnoha zvučnými jmény, jako například Petr Hapka, Michal Horáček, Milan Lasica, Michal Pavlíček nebo Ondřej Gregor Brzobohatý. V Česku a na Slovensku se prodalo celkem více než 1 milion jeho desek. Získal také řadu hudebních ocenění, mezi nimi osmnáct cen Aurel, dvanáct umístění mezi nejlepšími zpěváky v anketě Slávik nebo ceny Grand Prix Rádio.

-----

Zahájení předprodeje 24. 6. 2022

-----

Délka akce: 100 minut
Datum lokální premiéry: 28. listopad 2022

Galerie

Kliknutím na datum nebo čas zobrazíte podrobnosti představení
Pondělí, 28. 11. - 19:00 Koupit
Název: Richard Müller
  live
Cena: od 590,00 Kč
Místo: Otrokovická BESEDA
nám. 3. května 1302
765 02 Otrokovice
Zobrazit na mapě